Pozor: Časově omezená sleva!

Jak vybít přebytečnou energii u psa, jen díky jednoduchým 10 minutovým hrám?

(Tohle unavilo i psy Husky nebo kolie!)

Věděli jste, že až 90 % páníčků trpí na rozkousaný nábytek, nekonečné pobíhání pejska po bytě nebo jeho roztěkanost a další nežádoucí chování?

Pokud ne, pak Vás navíc ohromí důvod – většina pejskařů totiž nezná skutečnou příčinu. Myslí si, že je pejsek nevychovaný (ano to je možná část pravdy, ale jádro problémů to nikdy není) nebo je to prostě jeho povahou.

Tušíte, co se pak stane? Páníčci se většinou snaží pejska v daný moment cvičit, okřikují ho nebo ve většině případů rezignují a řeknou si, že počkají, až z toho vyroste.

Tohle je bohužel snadná domněnka, která je ale špatně.

Důvodem takového chování je přebytečná energie. Toto je, vážení, 100% pravda, u které nám ale občas přijde, že jde proti selskému rozumu.

My totiž přebytečnou energii umíme zúročit a tak v tom nevidíme takový problém.

Pro pejska je nevybitá enerige ale sžíravý pocit, který nemá řešení. :-/

Ten pocit si můžete představit asi jako když Vás mravenčí v noze a modlíte se, ať už to konečně odezní.

A následující řádky jsou pak problém většiny páníčků: Když už si problém uvědomí a nerezignují pod záminkou “že z toho vyroste”, řeší vybití energie procházkou. 

To je správně, řekli byste si. 

Souhlasím, že to není na škodu. Ten kdo má ale pejska, mi dá určitě za pravdu, že to většinou nepomůže tak, jak čekáme a pejsek doma neodpadne. 

Naopak, má pořád chuť zlobit.

To pak končí tím, že lítá po bytě/domě jako splašený. Skáče na nábytek, kouše do všeho, co najde.

Nedej bože, pokud si chce páníček odpočinout po náročném dni – pejsek se na sebe snaží upozornit třeba štěkáním nebo taháním za nohavice. 

A večerní nebo odpolední pohoda doma fuč. 

Co to v konečném důsledku znamená? (schválně, jestli se v tom poznáte 🙂

Dochází nám energie. Nemáme prostor pro sebe ani našeho partnera. 

Nepodíváme se v klidu na oblíbený seriál, nepřečteme si ani stránku z rozečtené knížky a v horších případech třeba ani nepozveme známé na návštěvu. 

Zkrátka proto, že by pejsek vyváděl.

Tohle následně, ústí ve frustraci, smutek a nebo dokonce (toto znám od přátel) v pláč. 

Zdá se nám, že to totiž nemá řešení. 

Roste napětí doma a náš vztah k pejskovi na tom také zrovna nevzkvétá. Naopak. 

Domu se z práce těšíme o dost méně, protože víme, co nás čeká.

Ale skutečně to tak musí být? 

Udělejte ze svého psa poslušného parťáka!

Moc dobře této frustraci rozumím, protože stejnou situaci jsem dříve zažíval každý den. Proto Vám můžu teď nabídnout efektivní řešení právě pro Vás a Vašeho pejska! Online kurz Hlavolamy, který Vám ukáže jak i během pouhých 10 minut denně efektivně vybít přebytečnou psí energii a pejska tak unavit:

 • Získejte pejska, který místo pobíhání po bytě rád zaleze na klidné místo, kde bude v klidu odpočívat. Dopřeje Vám tak vytoužený a hlavně zasloužený klid.
 • Už nikdy se nebudete bát odejít do práce (nebo zkrátka z domova) s vědomím toho, že Vás čeká při návratu poničený nábytek, rozkousané boty nebo pelíšek.
 • Budete se bezstarostně vracet domu s jistotou, že Vás doma nečeká opět další práce s hlídáním Vašeho čtyřnohého parťáka.
 • Namísto urputného psa, který se zdá až nezvladatelný, získáte spolehlivého parťáka, který si Vás bude vážit a zároveň užívat! Hlavolamy totiž utuží pouto mezi každým pejskem a jeho páníčkem! 🙂
 • Kurz je šitý na míru pro běžného pejskaře, který se neživí trénováním psů a nemá tak čas trénovat psa několikrát denně.
 • Principy výcviku jsou vysvětlovány v souvislostech, abyste kromě učení vybití přebytečné energie pejska nahlédly také do jeho chlupaťoučké hlavičky.
 • Videa i další materiály Vás dovedou ke dvěma skvělým pocitům. Ten první je pocit štěstí a hrdosti, který zažijete při prvních úspěších – úspěšně vyřešený hlavolam je totiž zážitek pro páníčka i pejska. (To Vám garantuji!) Ten druhý nastane, když zjistíte, že pes je váš parťák, který víc než honění kousání nábytku a vynucování si Vaší pozornosti ocení Vaší přítomnost a váží si jí natolik, aby Vám byl nablízku co nejčastěji A NEJKLIDNĚJI.

Kdo jsem já a můj tým?

Já jsem Standa a v DOGADEMY se snažíme společně s kolegy zpracovat výcviková videa komplexně ale jednoduše, protože víme, jak úžasný pocit je mít poslušného pejska.

I my jsme se totiž stali před nějakým časem páníčky. Bloudili jsme po internetu a knížkách s úpornou snahou zjistit, která metoda je ta nejlepší. Zoufale jsme řešili psí skákání na návštěvy, štěkání a tahání… dlouhou dobu bez úspěchu. Všichni máme časově náročnou práci a tak nám nezbýval čas trávit hodiny na cvičáku a výsledky stále nikde. A tak se samozřejmě dostavila již zmíněná frustrace.

Tenkrát jsme nad tím nezlomili hůl a řekli jsme si, že přeci musí existovat způsob, jak dokážou efektivně trénovat své miláčky i extrémně vytížení lidé, jako jsme my.

Ze zoufalců se po spoustě měsíců stali veselí páníčci, kteří se o to teď chtějí podělit a proto vznikla DOGADEMY.

Takhle jsou ty kurzy drahé

Možná se ptáte, jak jsme se k naším úspěšným metodám dostali my. Investovali jsme nemálo peněz do zahraničních kvalitních, ale poměrně drahých online výcvikových kurzů. Každý takový kurz stojí na Západě $367 (cca 8.074 Kč). Cena kvalitě odpovídala a moc jsme se díky nim naučili, ale uvědomili jsme si, že v českých poměrech si to každý nemůže dovolit.

Kurzy s jedním tématem v Česku seženete třeba za stovky až tisíce korun. Kvalitu hodnotit nemůžeme, protože jsme je neviděli.

My Vám a Vašemu pejskovi nabízíme náš kurz za 2.499 Kč, kde najdete:

 • Jednoduché a přehledné návody k těm nejúčinnějším hlavolamům, pro které nepotřebujete nutně další produkty. Většinu věcí najdete u sebe doma!
 • E-book se shrnutím nejdůležitějších věcí
 • Okamžitý přístup ke kurzu
 • Přístup k aktualizacím, když ke kurzu doplníme nové materiály

Jako bonus navíc získáte zcela ZDARMA:

 • Videokurz vysvětlující jak myslí pes a jaký to má vliv na trénink – díky této nabídce jej máte zdarma, stačí si jej přihodit k Vaší objednávce.
 • Možnost konzultovat s námi Vaše natočená videa problémového chování.
 • Přístup do soukromé Facebookové skupiny, kde s námi i ostatními můžete konzultovat Vaše problémy nebo sdílet své úspěchy. 🙂 (ostatní studenti Vám potvrdí, že hodnota je nevyčíslitelná)
 • Díky skupině zároveň získáte i další materiály, které v ní sdílíme.
 • Garanci spokojenosti – pokud Vám kurz nepomůže, stačí napsat třeba „vraťte peníze“ a my Vám peníze bez jediného dotazu pošleme zpět!

Důkaz namísto slibů!

Dobrý večer,

díky za podnětný kurz a praktické jasné, stručné a přehledné základy formou videí, včetně e-booku .
Naše žíhaná princezna, veselá Máňa, aneb Maruška či Queen Mary, Her Majesty spolu s paničkou oceňuje kvalitní velkorysé podání, navíc s humorem a nadhledem 🙂
Přejeme hodně úspěchů a spokojených pejskařů a nadšení jejich čtyřnohých přátel,

Isabela a Maruška

Dobrý den,

Bála jsem se odejít do práce, protože Ammie vždycky roztrhala během mé nepřítomnosti vše, co ji přišlo pod tlapky! Samozřejmě jsem zkoušela cvičit odstranění separační úzkosti, ale to přebytečnou energii Am nezvládlo vyřešit – díky Vašemu kurzu, Stando, už chápu proč. Od minulého týdne používáme hlavolamy na denní bázi a zlepšení je se dostavilo hned PRVNÍ DEN!!!

Dnes jsem kurz doporučila kamarádce. Takhle moc mi pomohl.

V budoucnu, pokud budu potřebovat, ráda vyzkouším kurzy pouze od Vás.

Moc děkujeme za pomoc!
S pozdravem a přáním pěkného dne
Adéla

Ahoj, 

Stando, děkuji mockrát za celý kurz.

Můj Axor mi nechtěl dát po večerech pokoj – chtěl si pořád hrát a vynucoval si pozornost. A když jsem mu pozornost jen na malou chvilku nevěnovala, začal kousat koberec.

Nechápej mě špatně, rozumím, že je po mém návratu z práce nadšený, protože není doma sám, ale jsem taky jen člověk.

Nemám neomezeně energie a občas to pro mě bylo moc.

Díky Tvému kurzu hlavolamů (říkáme mu doma Axorlam :D) Axora krásně zvládáme a řekla bych dokonce, že máme nyní i lepší vztah!


Nebudete náhodou dělat i kurz přivolávání? Zatím se nám stále nedaří odvolat jí od dětí a pejsků. 
Děkuji a přeji hezký den. 


Zuzana

100% garance vrácení peněz

Pojďme do toho společně a za týden nebo dva uvidíte výsledky. Kdybyste ale ani do 30 dnů od zakoupení nebyli přesvědčeni o kvalitě našeho kurzu, vrátíme Vám bez jakýchkoliv dotazů Vaše peníze zpět.

Díky této speciální garanci můžete vše sami v klidu vyzkoušet se svým pejskem a vidět, že změna je snadná. Vůbec nic tedy neriskujete, stačí se do toho jen společně pustit!

AKCE: Kurz zdarma navíc

Kupte kurz nyní a získáte jej za 2.499 Kč a získáte:

 • Přístup k videokurzu, který vám už zůstane – žádné další platby
 • Přístup k aktualizacím, pokud v budoucnu ke kurzu doplníme nové materiály
 • Přístup k soukromé skupině na Facebooku
 • Možnost konzultovat s námi Vaše natočená videa problémového chování pejska
 • 30 dní garance vrácení peněz bez udání důvodu (den nebo dva po uplynutí limitu neřešíme)
 • AKCE: ke kurzu získáte zdarma online kurz Pes není člověk (stačí si jej na dalším kroku přidat k nákupu za 0 Kč)
 • AKCE: To vše nyní za jednorázovou cenu 2.499 Kč

AKCE PLATÍ JEŠTĚ

P.S.: Neváhejte a jděte do toho. Naši pejsci za to přeci stojí a přinejhorším si necháte peníze vrátit. 🙂