Pozor: Cenu kurzu budeme navyšovat!

Jak odnaučit psa tahat na vodítku jen díky jednoduchým 15 minutovým tréninkům?

(Tohle pomohlo i s taháním bulterierů!)

Věděli jste, že 90 % páníčků nakonec vzdá snahu odnaučit pejska tahat na vodítku, protože jim dojdou nervy? Ani špatný pocit z nevychovaného psa u nich nezlomí frustraci z neúspěšného tréninku a většina páníčků na trénink rezignuje a je tak nadále vystavena na milost psím rozmarům. V následujících letech toho často trpce litují…

Tohle je jejich problém: pokud totiž začínáte s tréninkem, pravděpodobně nevíte od jakých materiálů se odpíchnout. Pokud už nějaké najdete, pochybujete o jejich účinnosti a o tom, zda to zvládnete i Vy.

Obáváte se toho, že při Vašich dalších koníčcích, práci, škole, budete muset zbytek volného času obětovat výcviku bez jistoty úspěchu a že Vaše snaha přinese akorát zklamání.

To znamená, že i když si koupíte předražená výuková videa, nakonec stejně rezignujete. Nikdy se neprojdete v klidu s Vaším čtyřnohým parťákem, aniž byste ho okřikli nebo museli rvát za vodítko.

Co je horší, nikdy si nedopřejete procházku bez vodítka kvůli pocitu strachu. Správný výcvik, který má odnaučit pejska tahat, je totiž prvním krokem k chůzi s vodítkem i bez vodítka.

Nakonec, ať už vědomě nebo nevědomě dospějete k názoru, že to není parťák na život, ale že to je pes, kterého musíte nutit, aby byl u Vás.

Udělejte ze svého psa poslušného parťáka!

Moc dobře této frustraci rozumím, protože stejnou situaci jsem dříve zažíval každý den. Proto Vám můžu teď nabídnout efektivní řešení právě pro Vás a Vašeho pejska! Online kurz Chůze na vodítku a (ne)tahání, který Vám ukáže jak i během pouhých 15 minut denně získat psího parťáka, po kterém tak toužíte.

 • Kurz je šitý na míru pro běžného pejskaře, který se neživí trénováním psů a nemá tak čas trénovat psa několikrát denně.
 • Principy výcviku jsou vysvětlovány v souvislostech, abyste kromě učení psa zjistili i jeho důvody k nežádoucímu chování a mohli je tak dále řešit.
 • Videa i další materiály Vás dovedou ke dvěma skvělým pocitům. Ten první je pocit štěstí a hrdosti, který zažijete při prvních úspěších. Ten druhý nastane, když zjistíte, že pes je váš parťák, který víc než honění zvuků a listů ocení Vaší přítomnost a váží si jí natolik, aby Vám byl nablízku co nejčastěji.

Kdo jsem já a můj tým?

Já jsem Standa a v DOGADEMY se snažíme společně s kolegy zpracovat výcviková videa komplexně ale jednoduše, protože víme, jak úžasný pocit je mít poslušného pejska.

I my jsme se totiž stali před nějakým časem páníčky. Bloudili jsme po internetu a knížkách s úpornou snahou zjistit, která metoda je ta nejlepší. Zoufale jsme řešili psí skákání na návštěvy, štěkání a tahání… dlouhou dobu bez úspěchu. Všichni máme časově náročnou práci a tak nám nezbýval čas trávit hodiny na cvičáku a výsledky stále nikde. A tak se samozřejmě dostavila již zmíněná frustrace.

Tenkrát jsme nad tím nezlomili hůl a řekli jsme si, že přeci musí existovat způsob, jak dokážou efektivně trénovat své miláčky i extrémně vytížení lidé, jako jsme my.

Ze zoufalců se po spoustě měsíců stali veselí páníčci, kteří se o to teď chtějí podělit a proto vznikla DOGADEMY.

Takhle jsou ty kurzy drahé

Možná se ptáte, jak jsme se k naším úspěšným metodám dostali my. Investovali jsme nemálo peněz do zahraničních kvalitních, ale poměrně drahých online výcvikových kurzů. Každý takový kurz stojí na Západě $367 (cca 8.074 Kč). Cena kvalitě odpovídala a moc jsme se díky nim naučili, ale uvědomili jsme si, že v českých poměrech si to každý nemůže dovolit.

Kurzy s jedním tématem v Česku seženete za několik stovek až tisíc korun. Kvalitu hodnotit nemůžeme, protože jsme je neviděli.

My Vám a Vašemu pejskovi nabízíme náš kurz za 2.499 Kč, kde najdete:

 • Jednoduchý návod jak rychle dosáhnout výsledků
 • E-booky se shrnutím k nejdůležitějším sekcím
 • Okamžitý, přístup ke kurzu
 • Přístup k aktualizacím, když ke kurzu doplníme nové materiály

Jako bonus navíc získáte zcela ZDARMA:

 • Videokurz vysvětlující jak myslí pes a jaký to má vliv na trénink – díky této nabídce jej máte zdarma, stačí si jej přihodit k Vaší objednávce.
 • Možnost konzultovat s námi Vaše natočená videa problémového chování.
 • Přístup do soukromé Facebookové skupiny, kde s námi i ostatními můžete konzultovat Vaše problémy nebo sdílet své úspěchy. 🙂
 • Díky skupině zároveň získáte i další materiály, které v ní sdílíme.

Důkaz namísto slibů!

100% garance vrácení peněz

Pojďme do toho společně a za týden nebo dva uvidíte výsledky. Kdybyste ale ani do 30 dnů od zakoupení nebyli přesvědčeni o kvalitě našeho kurzu, vrátíme Vám bez jakýchkoliv dotazů Vaše peníze zpět. Bez otázek a do tří pracovních dnů.

Díky této speciální garanci můžete vše sami v klidu vyzkoušet se svým pejskem a vidět, že změna je snadná. Vůbec nic tedy neriskujete, stačí se do toho jen společně pustit!